20 kwietnia w odbyły się dni wspólnoty dla grup Wincentyńskiej Młodzieży Maryjnej: W Kórniku dla grup z Wielkopolski a w Kartuzach dla grup z Pomorza.

Spotkanie w Kórniku rozpoczęło się Eucharystią w kościele pw. Trójcy Świętej. Ksiądz Proboszcz opowiedział dzieciom i młodzieży historię kościoła i parafii. Po południu każda grupa zaprezentowała jak wyglądała jej działalność w od ostatniego spotkania. Następnie wszyscy, podzieleni na mniejsze grupki, wyruszyli na grę miejską śladami wielkich kórniczan. Na trasie spotkali Białą Damę – Tefilę z Działyńskich oraz Służebnicę Bożą Jadwigę Zamojską. Spotkanie zakończyło się wspólną modlitwą w kaplicy domu Sióstr Miłosierdzia.

W Kartuzach program był podobny – radość Eucharystii i wspólnego spotkania młodszych i starszych członków WMM. Gra miejska przebiegała w obecności kartuzów – figur postaci zakonników, którzy mieli swój klasztor w Kartuzach.

Dziękujemy Bogu za czas tego spotkania, daru wspólnoty i poczucia, że Stowarzyszenie Wincentyńskiej Młodzieży Maryjnej ma w sobie ogromny potencjał i moc bożej energii.